DIETA Z PROSHAPE

Mam propozycje kilku rozwiązań dla osób, które zdecydują się podjąć wyzwanie i zredukować swoją wagę. Ja już to zrobiłam! Przeszłam program redukcji wagi LiveStyle kilka lat temu i straciłam 10 kg. Od tego czasu zmieniła się jakość mojego życia. Jestem bardziej aktywa, lepiej się czuję fizycznie i psychicznie, a co najważniejsze, jestem zdrowa. Przez wiele lat borykałam się z poważnymi problemami zdrowotnymi, mam kilkanaście wypisów ze szpitali! Obecnie czuje się lepiej niż 20 lat temu, dla mnie FitLine to prawdziwa magia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cellulit to stan, kiedy na skórze pojawiają się grudki i nierówności przypominające skórkę pomarańczy. Jest to zaburzenie w budowie skóry, głównie tkanki podskórnej. Jest to forma stanu zapalnego podskórnej tkanki łącznej wywołanego zaburzeniem mikrokrążenia krwi które prowadzi do nadmiernego wzrostu tkanki tłuszczowej dając ten sposób skórze nieatrakcyjny grudkowaty wygląd.

Problem cellulitu występuje przeważnie u kobiet i dotyczy ponad80% dorosłych kobiet u reszt jest on nie widoczny. Zaczyna się tworzyć u osób w młodszym wieku (ok. 12% jest on widoczny) głównie w okresie dojrzewania płciowego. Dlaczego ?

Ponieważ Cellulit atakuje osoby, które znajdują się w okresie nasilonego działania hormonów. Szczególnie estrogenu czyli żeńskiego hormonu płciowego Może to być dojrzewanie, ciąża, menopauza, a nawet moment w cyklu miesiączkowym.

Na szczęście cellulit można zwalczyć, wykonując odpowiednie ćwiczenia czy stosując odpowiednią dietę. Niezwykle pomocne sa w tym zakresie również suplementy i kosmetyki FitLine