DIETA

Próbujesz schudnąć ale żadna dieta nie działa? Być może nieświadomie podczas odchudzania popełniasz błędy. Zdrowa, zbilansowana dieta odchudzająca w połączeniu z suplementami FitLine może zdziałać cuda. Dzięki suplementom w twojej diecie nie braknie żadnych witamin i minerałów. Najważniejsze jest zdrowie, a zdrowe odżywianie wpływa na wszystkie aspekty naszego życia. Jeśli pójdziesz krok dalej i dodasz aktywność fizyczną pozytywne efekty zaskoczą Cię bardzo szybko. Będziesz wyglądać i czuć się lepiej już po kilku dniach.

Mogę zaproponować Ci najbardziej kompleksowe rozwiązania dietetyczne, dzięki którym z łatwością schudniesz, wymodelujesz swoją sylwetkę, poprawisz samopoczucie i zadbasz o formę. Będziesz najlepszą wersją siebie. Doskonale opracowany plan to pierwszy krok do sukcesu. Jeśli chcesz schudnąć, zwiększyć wydolność organizmu i zrealizować osobisty cel to jesteś w odpowiednim miejscu.

Na to, czy uda Ci się schudnąć ma wpływ nie tylko to, co masz na talerzu, ale także to, co siedzi w Twojej głowie! Najpierw poznaj swoją motywację i uświadom sobie, po co chcesz zaczynać dietę, pomoże Ci to w chwilach słabości. Niestety brak konsekwencji to brak efektów nawet, jeśli będzie to najprostsza dieta.

Dlatego zanim rozpoczniesz walkę z kilogramami, zadaj sobie kilka pytań. Dlaczego chcesz schudnąć? Czy chcesz jedynie wbić się w bikini i pokazać na plaży, czy też chodzi o trwały efekt, poprawę zdrowia i samopoczucia?

To Ty musisz zrobić pierwszy krok, musisz zacząć od siebie! Przekonasz się, że wokół Ciebie są osoby, które wesprą Cię w tym działaniu – Ja jestem jedną z nich.

Jeżeli chcesz zmienić Siebie, zacząć nowe lepsze życie nie czekaj, zacznij już dziś. Czas ma znaczenie!

Bardzo ważne jest przygotowanie organizmu do diety odchudzającej, czyli oczyszczenie organizmu.

D-Drink to smaczne, wszechstronne rozwiązanie dla wsparcia funkcji i metabolizmu wątroby.

14 dniowa kuracja – tylko 1 porcja dziennie

Idealny w połączeniu z FitLine Optimal-Set

Smaczna kombinacja wysokiej jakości naturalnych składników

NTC wspomaga optymalne wchłanianie substancji

Niska zawartość cukrów (ekskluzywny ekstrakt ze stewii)

* Cholina przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby

Chrom bierze udział w prawidłowym metabolizmie makroelementów

Obejrzyj Film, w którym opowiadam o produkcie D-Drink w jaki sposób oczyszcza organizm z toksyn

 

Mam propozycje kilku rozwiązań dla osób, które zdecydują się podjąć wyzwanie i zredukować swoją wagę. Ja już to zrobiłam! Przeszłam program redukcji wagi LiveStyle kilka lat temu i straciłam 10 kg. Od tego czasu zmieniła się jakość mojego życia. Jestem bardziej aktywa, lepiej się czuję fizycznie i psychicznie, a co najważniejsze, jestem zdrowa. Przez wiele lat borykałam się z poważnymi problemami zdrowotnymi, mam kilkanaście wypisów ze szpitali! Obecnie czuje się lepiej niż 20 lat temu, dla mnie FitLine to prawdziwa magia!

 

Odchudzanie to dopiero połowa sukcesu. Nie jest trudno wytrwać kilka tygodni na diecie. Trzeba jeszcze utrzymać niższą wagę po jej zakończeniu. Dlatego tak ważne jest powolne wychodzenie z diety. Mamy na to doskonałe sposoby wiec nie obawiaj się o efekt jojo!

 

 

 

Czy słyszeliście kiedyś, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz?

Tkanka tłuszczowa ma dużo większą objętość od mięśniowej. Przekonałam się, że nie waga jest najważniejsza, lecz centymetr lub aparat fotograficzny.

Rewelacyjnym produktem jest PRO SHAPE Amino, ma działanie zwiększające masę mięśniową, a jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową. Dostarcza nam 8 podstawowych aminokwasów, które są jedynymi na rynku rozpuszczalnymi w wodzie! Dzięki nim następuje „odnowienie-restart” komórki.

Bardzo ważne – organizm bez wszystkich aminokwasów, nie podejmie walki z chorobami i nadwagą.

 

W dzisiejszych czasach żywność pozbawiona jest niezbędnej ilości wartości odżywczych, proszę zwrócić uwagę na tabelę poniżej. Suplementacja jest bardzo ważna aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo, nasz układ odpornościowy musi się zmagać z wieloma trudnościami abyśmy byli zdrowi i pełni sił witalnych. Od 2002 roku nikt nie podjął się przeprowadzenia badań jaka jest zawartość minerałów obecnie, obawiam się, ze te wyniki są zdecydowanie niższe i pomimo zjadania najpiękniejszych warzyw i owoców mamy duże niedobory witamin i minerałów.

 

Link do rejestracji

https://www.pm-international.com/registrationv2/?TP=6289939