Aminokwasy to absolutna podstawa równowagi w organizmie, do prawidłowego funkcjonowania organizmu potrzebujemy 24 aminokwasów – niedobór 1 prowadzi do pogorszenia stanu zdrowia!

Aminokwasy zwiększają odporność psychiczną, ale także usprawniają przemiany energetyczne, stanowią podstawowe źródło energii. Skutecznie zapobiegają zmęczeniu ośrodkowego układu nerwowego podczas długotrwałej pracy mięśniowej, a także odgrywają istotne znaczenie w procesach energetycznych oraz chronią włókna mięśniowe przed niekorzystnym procesem rozpadu. Skutecznie wspomagają wysiłek o charakterze wytrzymałościowym. Przyjęcie odpowiedniej dawki przed treningiem lub zawodami może przedłużyć pracę mięśniową i tym samym poprawić skuteczność wysiłku.

ProShape AMINO zawiera 8 podstawowych aminokwasów egzogennych, tych których nasz organizm sam nie wytwarza, tylko musi je otrzymać z pożywienia!!!

Musisz pamiętać, że brak JEDNEGO aminokwasu w naszym organizmie prowadzi do rozpadu łańcucha DNA. Rozpad łańcucha DNA prowadzi do rozwoju chorób, a organizm bez wszystkich aminokwasów, nie podejmie walki z chorobami czy nadwagą.

PRO SHAPE AMINO daje nam 8 podstawowych aminokwasów czyli daje nam gwarancje, że w organizmie rozgałęzia się na 24 nam potrzebne i nasz łańcuch aminokwasowy zostaje w 100 % odbudowany i co bardzo ważne wtedy następuje „odnowienie/restart” komórki.

PRO SHAPE Amino – opracowano w technologii NTC dzięki której jako jedyne na świecie są w ciągu 5-7 min po spożyciu w 100% dostarczone do każdej komórki.