Activize dostarcza dokładnie tych składników, które organizm potrzebuje, by wytworzyć energię w naturalny sposób. Najlepiej sprawdza się rano, po przebudzeniu.

Activize dostarcza do organizmu składniki, które trudno pozyskać ze zwykłym pożywieniem i organizm nie jest w stanie ich magazynować. Po wypiciu porcji Activze w ciągu kilku minut następuje dotlenienie organizmu na poziomie komórkowym, możesz poczuć rześkość, przyjemne mrowienie w ciele i wypieki na twarzy. Czuje się to już kilka minut po wypiciu, i stan ten utrzymuje się nawet przez kilkanaście minut. Jeżeli mamy bardzo duże niedobory witamin z grupy B, możemy nie poczuć efektu mrowienia na skórze, ale przypływ energii pojawi się na 100%. Zauważysz to zarówno w czasie aktywności fizycznej jak w codziennym życiu i pracy. Dzięki innowacyjnej kombinacji substancji aktywnych, ciało ma nie tylko więcej tlenu, ale też innych składników ważnych dla wytwarzania energii.

Stres, pośpiech, picie kawy, palenie papierosów, przeciążenie organizmu, wyczerpująca praca, brak tlenu, brak ruchu – wszystko to prowadzi do niszczenia składników odżywczych odpowiadających za nasz metabolizm, wytwarzanie energii, sprawność i samopoczucie.

ACTIVIZE OPIS PRODUKTU

Odkryj kolejną generację FitLine Activize! FitLine Activize powraca z nową opatentowaną formułą, stworzoną w wyniku międzynarodowej współpracy naukowej i połączeniu wiedzy specjalistycznej, aby przesunąć granice innowacji. Ulepszyliśmy formułę FitLine Activize, aby wspierać biodostępność składników odżywczych dzięki naszej wyjątkowej koncepcji NTC®. Jednocześnie wysokiej jakości ekstrakty botaniczne działają synergicznie dla optymalizacji Twojej produktywności poprzez zwiększenie energii*, siły** i koncentracji**. .

*Witamina B1, B2, B5, B6, B12, C, Niacyna i Biotyna wspomagają prawidłowy metabolizm energetyczny.
**Kwas pantotenowy wspomaga sprawność umysłową.