Activize dostarcza dokładnie tych składników, które organizm potrzebuje, by wytworzyć energię w naturalny sposób. Najlepiej sprawdza się rano, po przebudzeniu.

Activize dostarcza do organizmu składniki, które trudno pozyskać ze zwykłym pożywieniem i organizm nie jest w stanie ich magazynować. Po wypiciu porcji Activze w ciągu kilku minut następuje dotlenienie organizmu na poziomie komórkowym, możesz poczuć rześkość, przyjemne mrowienie w ciele i wypieki na twarzy. Czuje się to już kilka minut po wypiciu, i stan ten utrzymuje się nawet przez kilkanaście minut. Jeżeli mamy bardzo duże niedobory witamin z grupy B, możemy nie poczuć efektu mrowienia na skórze, ale przypływ energii pojawi się na 100%. Zauważysz to zarówno w czasie aktywności fizycznej jak w codziennym życiu i pracy. Dzięki innowacyjnej kombinacji substancji aktywnych, ciało ma nie tylko więcej tlenu, ale też innych składników ważnych dla wytwarzania energii.

Po raz pierwszy połączono guaranę z niacyną, co powoduje lepsze ukrwienie i tym samym lepsze doprowadzenie wszystkich składników praktycznie do wszystkich komórek organizmu. Dodatek alg brunatnych powoduje lepszą absorpcję tlenu średnio ok. 10% więcej tlenu we krwi. Zapewnia dużo lepsza koncentrację i lepsze wyniki w sporcie.

Activize pomaga przeciwdziałać stresowi

Stres, pośpiech, picie kawy, palenie papierosów, przeciążenie organizmu, wyczerpująca praca, brak tlenu, brak ruchu – wszystko to prowadzi do niszczenia składników odżywczych odpowiadających za nasz metabolizm, wytwarzanie energii, sprawność i samopoczucie.

Zapewnia większą wydajność fizyczną i psychiczną

Activize® OXYPLUS zawiera kompleks witamin B, witaminę C, a więc wszystkie witaminy rozpuszczalne w wodzie. Witaminy te odpowiadają za zdolność do koncentracji, wspomagają metabolizm, spalanie tłuszczów i węglowodanów. Co więcej, witaminy B są potrzebne dla prawidłowego działania układu nerwowego.

Połączenie tych składników sprawia, że preparat ten działa tak kompleksowo.

Skład produktu: Glukoza, Ekstrakt z Guarany, Kwas cytrynowy, Niacyna, Witamina B6, Witamina B2, Witamina B1, Kwas foliowy, Kwas pantotenowy, Biotyna, Ekstrakt z buraków, Witamina B12, Ekstrakt z alg morskich