Badania dowiodły, że spożywanie kwasów tłuszczowych OMEGA 3 ma ogromne znaczenie dla komórek i jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania praktycznie całego organizmu.

Tłuszcz typu OMEGA3 jest ważnym składnikiem m.in. błon komórkowych, mózgu, układu nerwowego, naczyń krwionośnych. Działa profilaktycznie i wspomaga wiele procesów życiowych.

Są uważane za niezbędne, ponieważ ciało nie jest w stanie wyprodukować ich samodzielnie i musi je pozyskiwać z pożywienia.

Są konieczne dla wielu aspektów zdrowia, w tym rozwoju płodu, funkcji mózgu, zdrowia serca i odporności.

Suplementy kwasów tłuszczowych omega 3 pomagają złagodzić objawy astmy (która dotyka dzieci i dorosłych, powodując objawy takie jak ból w klatce piersiowej, trudności w oddychaniu, kaszel i świszczący oddech)

Spożywamy mało potraw bogatych w kwasy Omega.

OMEGA VEGAN

Pierwszy na świecie wegański kwas omega-3 z mikroalg w połączeniu z technologią microSolve®! Czyste kwasy DHA i EPA wyprodukowane z wyselekcjonowanych mikroalg wysokiej jakości

– mechanizmy kontroli jakości zgodne z surowymi wymogami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP)

– bez zanieczyszczeń pochodzących z oceanu, takich jak metale ciężkie

Zrównoważone praktyki produkcyjne i alternatywne naturalne składniki zamiast ograniczonych, wyzyskiwanych na wielką skalę zasobów morskich

 

Firma PM International posługuje się opatentowaną technologią, tzw. nanomicelizacja cząsteczek tłuszczów, czyli rozdrobnienie cząstek substancji tłuszczowych do poziomu porównywalnego z cząsteczkami tlenu.

Dzięki nanomicelizacji substancje tłuszczowe zawarte w preparatach FitLine rozpuszczają się w wodzie, co powoduje maksymaną przyswajalność witamin A, D, E, K, beta karotenu, koenzymu Q10, kwasu tłuszczowego Omega 3 i flawonoidów na poziomie bliskim 100%. Te same substancje w zwykłej postaci przyswajają się maksymalnie w 25%.

Najlepszy stosunek ceny do jakości

W każdej aptece możena kupić kapsułki Omega-3, w cenie kilkudziesięciu złotych za opakowanie. Omega-3 zawarta w kapsułkach jest przyswajalna maksymalnie w 25%, podobnie jak każdy tłuszcz, a i to przy założeniu, że mamy zdrowe jelita i całkowicie sprawną przemianę materii.

FitLine OMEGA 3+E jest przyswajalna niemal w 100%.

Uwzględniając przyswajalność FiLine OMEGA 3+E oraz FitLine Omega Vegan są to preparaty nie tylko skuteczne, ale również najtańsze na rynku.

Wiele badań sugeruje, że suplementy omega 3 oferują wiele korzyści dla dzieci.

Mogą poprawić objawy ADHD

Badania wykazały, że kwasy tłuszczowe omega 3 poprawiają pamięć, uwagę, umiejętność uczenia się, obniżają impulsywność i nadpobudliwość, na które często wpływa ADHD

Zaburzenia snu dotykają prawie 4 procent dzieci poniżej 18 roku życia, które może złagodzić suplementacja kwasami Omega 3

Inne badania sugerują, że spożywanie większej ilości kwasów tłuszczowych omega 3 podczas ciąży może poprawić jakość snu u niemowląt.

FitLine Omega Vegan to doskonałe wielonienasycone kwasy tłuszczowe typu Omega 3 bez zapachu ryb, to odkrycie ostatnich lat. Okazało się, że jest to najzdrowszy rodzaj tłuszczu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania praktycznie całego organizmu.

Niektóre efekty działania kwasów Omega 3

  • Radykalnie poprawia stan serca, krwi i naczyń krwionośnych
  • Pomaga oczyścić układ krwionośny ze złogów – przy miażdżycy, zakrzepicy
  • Poprawia zaopatrzenie komórek w tlen i składniki odżywcze
  • Poprawia funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego
  • Obniża poziom złego cholesterolu
  • Zmniejsza ryzyko zachorowania na raka
  • Wspomaga leczenie wielu chorób neurologicznych: stwardnienia rozsianego, choroby alzheimera
  • Wspomaga leczenie chorób serca i układu krążenia