Badania dowiodły, że spożywanie kwasów tłuszczowych OMEGA 3 ma ogromne znaczenie dla komórek i jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania praktycznie całego organizmu.

Tłuszcz typu OMEGA3 jest ważnym składnikiem m.in. błon komórkowych, mózgu, układu nerwowego, naczyń krwionośnych. Działa profilaktycznie i wspomaga wiele procesów życiowych.

Są uważane za niezbędne, ponieważ ciało nie jest w stanie wyprodukować ich samodzielnie i musi je pozyskiwać z pożywienia.

 

Spożywamy mało potraw bogatych w kwasy Omega.

OMEGA VEGAN

Pierwszy na świecie wegański kwas omega-3 z mikroalg w połączeniu z technologią microSolve®! Czyste kwasy DHA i EPA wyprodukowane z wyselekcjonowanych mikroalg wysokiej jakości

– mechanizmy kontroli jakości zgodne z surowymi wymogami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP)

– bez zanieczyszczeń pochodzących z oceanu, takich jak metale ciężkie

Zrównoważone praktyki produkcyjne i alternatywne naturalne składniki zamiast ograniczonych, wyzyskiwanych na wielką skalę zasobów morskich

OPIS PRODUKTU!

Kwasy tłuszczowe omega-3 DHA i EPA odgrywają istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, przyczyniając się do prawidłowej pracy serca i mózgu*.
Przyjmowanie odpowiedniej dziennej dawki kwasów omega-3 stanowi wyzwanie dla wegetarian, wegan i innych osób, które unikają spożywania ryb.
Odkryj FitLine Omega 3 Vegan – nasz nowy, wegański kwas microSolve® Omega 3 z mikroalg, który jest świetnym zamiennikiem oleju z ryb bez rybiego posmaku.

• Niepowtarzalna technologia microSolve® zapewnia większą biodostępność
• Unikalna Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych (NTC®) wspomaga optymalne wchłanianie substancji odżywczych
• Źródło kwasów tłuszczowych omega-3 dla wegan, bez substancji pochodzenia rybnego, bez rybiego posmaku
• Czyste kwasy DHA i EPA wyprodukowane z wyselekcjonowanych mikroalg wysokiej jakości
– mechanizmy kontroli jakości zgodne z surowymi wymogami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP)
– bez zanieczyszczeń pochodzących z oceanu, takich jak metale ciężkie
• Zrównoważone praktyki produkcyjne i alternatywne naturalne składniki zamiast ograniczonych, wyzyskiwanych na wielką skalę zasobów morskich
• Idealne uzupełnienie zestawu FitLine Optimal-Set
• Objęty wnioskiem patentowym

*   Już dwie dawki kwasów DHA i EPA dziennie przyczyniają się do prawidłowej pracy serca. Już dwie dawki kwasu DHA dziennie przyczyniają się do prawidłowej pracy mózgu.