Dzięki temu cudownemu produktowi ominęła mnie operacja kolana i pokochałam FitLine, wcześniej próbowałam wielu leków i suplementów ale nie było pozytywnych rezultatów.

Czekałam na termin zabiegu i wtedy koleżanka poleciła mi Gelenk Fit, który jest pierwszym preparatem z glukozaminą i chondroityną podawany jako napój, stworzony w technologii NTC, która daje maksymalną przyswajalność składników.

Dzięki temu daje lepsze efekty niż większość produktów o podobnym składzie i efekty poczułam już po kilku dniach.

Gelenk może pomóc w wielu dolegliwości i bólach stawów, ścięgien, kręgosłupa etc. wynikających z trybu życia, wieku oraz przebytych urazów i kontuzji ( ja taki uraz miałam po wypadku)

Stosowany wraz z minerałami czyli Restorate daje jeszcze lepsze rezultaty

Uwielbiam go bo dzięki niemu mogę chodzić w szpilkach, czego przez dłuższy czas nie mogłam robić Jest również żel do smarowania, który działa rewelacyjnie w połączeniu z napojem Gelenk Fit

Glukozamina, jako budulec tkanki łącznej, znacząco przyczynia się do zachowania dobrego stanu chrząstki stawowej i odnowienia zapasu mazi stawowej. Produkcja glukozaminy zmniejsza się z wiekiem. Zapewnienie organizmowi stałego źródła glukozaminy i chondroityny pomaga zachować zdrowe chrząstki stawowe.

 

Chondroityna odgrywa kluczową rolę w wytwarzaniu proteoglikanów chrząstki stawowej. Działa przeciwbólowo, zwiększa ruchowość i stabilizuje szerokość szpary stawowej. Kwas chondroityno-siarkowy będący podstawowym składnikiem kości jest dobrze wchłaniany z przewodu pokarmowego, bierze udział w ich metabolizmie i regeneracji. Ma ogromny wpływ na wytrzymałość i sprawność stawów.

Algi są bogate w jod, potas, żelazo, magnez, wapń i wiele witamin: A, B1, B2, B6, niacynę i witaminę C. Witamina C jest ważna także dla prawidłowej syntezy kolagenu, będącego głównym składnikiem tkanki łącznej. Potrawy z alg są ważnym elementem diety w krajach dalekiego wschodu, gdzie jest znacznie mniej problemów ze zdrowiem.

Połączenie glukozaminy i chondroityny gwarantuje wielokierunkową poprawę szybkości regeneracji stawów i zwiększenie odporności zarówno chrząstki, jak i kości na mikrourazy. Bardzo wazna role odgrywa technologia NTC, która powoduje zwiększenie przyswajalności składników na poziomie 98% oraz poprawę efektów działania.