Wraz z wiekiem cykl regeneracji komórek zwalnia, nasza skóra się starzeje. Z roku na rok pojawia się coraz więcej zmarszczek, skóra robi się sucha, cera bardziej blada, a pory skóry są coraz bardziej widoczne. Jest to naturalny proces wynikający zarówno z upływającego czasu, jak i z działania czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych. O tym, jak wygląda nasza skóra decyduje również dieta, tryb życia i umiejętność dbania o nią. Jedną z głównych przyczyn starzenia się jest naturalna utrata kolagenu.

Dla uzyskania lepszego wyglądu skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości powstał rewelacyjny suplement BEUTY, który pielęgnuje nasze ciało od wewnątrz uzupełniając w składniki niezbędne dla zdrowia i urody . Mamy już świetne kremy, teraz możemy zadbać od wewnątrz o stan naszej skóry.

Badania wykazują, że doustne przyjmowanie specyficznych bioaktywnych peptydów kolagenowych zmniejsza zmarszczki i zwiększa tworzenie się macierzy skóry. Ten unikatowy suplement diety wyróżnia się wyjątkową Koncepcją Transportu Substancji Odżywczych (NTC®), która zapewnia wyższą bioprzyswajalność składników. Peptydy kolagenowe i naturalne ekstrakty roślinne z ryżu, kiwi, pomarańczy i ananasa wspierają piękną i promienną skórę. Specjalna kombinacja witamin i minerałów wspomaga tkankę łączną oraz poprawia wygląd włosów i paznokci.

Suplement diety FitLine Beauty -KOLAGEN & TKANKA ŁĄCZNA

– Wyższa bioprzyswajalność dzięki ekskluzywnej Koncepcji Transportu Składników Odżywczych NTC

– Ochrona pięknej i młodzieńczej skóry

– Poprawia elastyczność skóry

– Piękne, gęste włosy

– Wzmocnione paznokcie

– Miedź oraz cynk przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym

FitLine Beauty nie zawiera cukru, glutenu, laktozy, konserwantów i jest bogaty w białko, ma pyszny jagodowym smak.

Więcej na temat produktu posłuchaj w filmie. Stosowałam Beuty i zdecydowanie poprawił mi się wyglad skóry, włosy stały się mocniejsze i poprawił mi się nastrój!