Wraz z wiekiem cykl regeneracji komórek zwalnia, nasza skóra się starzeje. Z roku na rok pojawia się coraz więcej zmarszczek, skóra robi się sucha, cera bardziej blada, a pory skóry są coraz bardziej widoczne. Jest to naturalny proces wynikający zarówno z upływającego czasu, jak i z działania czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych. O tym, jak wygląda nasza skóra decyduje również dieta, tryb życia i umiejętność dbania o nią. Jedną z głównych przyczyn starzenia się jest naturalna utrata kolagenu.

Dla uzyskania lepszego wyglądu skóry i maksymalnego poprawienia jej gęstości należy pielęgnować nasze ciało od wewnątrz uzupełniając w składniki niezbędne dla zdrowia i urody . Mamy już świetne kremy, teraz możemy zadbać od wewnątrz o stan naszej skóry.

Badania wykazują, że doustne przyjmowanie specyficznych bioaktywnych peptydów kolagenowych zmniejsza zmarszczki i zwiększa tworzenie się macierzy skóry.

Ten unikatowy suplement diety wyróżnia się wyjątkową Koncepcją Transportu Substancji Odżywczych (NTC®), która zapewnia wyższą bioprzyswajalność składników.

OPIS PRODUKTU BEAUTY

Wypij i wypiękniej- przełomowy Beauty-Plus!
Pokaż się z najlepszej strony- dzięki FitLine Beauty doświadczysz promiennej skóry oraz pięknych włosów i paznokci.

Produkt zawiera unikalną mieszankę peptydów kolagenowych, cennych roślin oraz ekstraktów ziołowych, witamin i minerałów, które wpierają skórę od wewnątrz. O pysznym jagodowym smaku.

– Wyższa bioprzyswajalność dzięki ekskluzywnej Koncepcji Transportu Składników Odżywczych NTC
– Ochrona pięknej i młodzieńczej * skóry
– Poprawa elastyczność skóry **
– Piękne, gęste włosy ***
– Wzmocnione paznokcie ***
– Miedź oraz cynk przyczyniają się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym*

FitLine Beauty nie zawiera cukru, glutenu, laktozy, konserwantów i jest bogaty w białko.

* Witamina C przyczynia się do wytwarzania kolagenu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania skóry. Miedź do utrzymania prawidłowych tkanek łącznych, cynk wpływa na zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci

**  (1) Oral Intake of Specific Bioactive Collagen Peptides Reduces Skin Wrinkles and
Increases Dermal Matrix Synthesis. Skin Pharmacol Physiol 2014;27:113-119.  Proksch et. al.; (2) Oral supplementation with specific bioactive collagen peptides improves nail growth and reduces symptoms of brittle nails. J Cosmet Dermatol 2017;00:1-7. Hexsel et al.
*** Witamina C przyczynia się do wytwarzania kolagenu niezbędnego do prawidłowego funkcjonowania skóry, biotyna pomaga w utrzymaniu zdrowia włosów i skóry, cynk wpływa na zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci