Pijąc FitLine Restorate odkwaszasz swój organizm, zapewniasz mu pełen dostęp do potrzebnych mu minerałów i pierwiastków śladowych. Organizm zakwaszony trudniej reaguje na wszelkie kuracje, leczenie i odchudzanie, jest koniecznym warunkiem dla skutecznej profilaktyki zdrowia.

Najbardziej widoczne efekty niedoborów niektórych minerałów to słabe włosy, paznokcie, kości, osteoporoza, drżenie rąk, skurcze mięśni etc.

Dzięki zawartości wartościowego wapnia, magnezu, żelaza, potasu, cynku, selenu, krzemu, miedzi, manganu, chromu i witaminy D w połączeniu z ajurwedyjskimi ekstraktami ziołowymi ułatwiającymi przyswajalność Restorate jest idealnym napojem „na dobranoc“ sen daje lepszy wypoczynek i pierwsze efekty dotyczące m.in. układu nerwowego poczujesz i zauważysz już po kilku dniach.

Oprócz działania wewnętrznego produkt ten jest znakomity do regeneracji skóry, włosów i paznokci, niestety na pozytywne efekty trzeba troszkę poczekać, ponieważ regeneracja wymaga więcej czasu.

Pijąc FitLine Restorate dostarczasz łatwo przyswajalnych minerałów i zabezpieczasz kości przez osteoporozą oraz utrzymujesz ich dobry stan do późnej starości.

Mocne nerwy, jasny umysł, zdrowy sen

Zabezpieczając organizmowi odpowiednią dawkę minerałów zapewniasz swojemu układowi nerwowemu warunki do prawidłowego funkcjonowania. W takim stanie myślisz jaśniej, łatwiej znosisz sytuacje stresowe, zabezpieczasz się przed chorobami układu nerwowego. Doskonały dla kobiet w ciąży, które potrzebują dużej ilości minerałów i często skarżą się na dokuczliwe skurcze, które po zastosowaniu Restrate szybko ustępują i wraca lepsze samopoczucie.

Doskonale działa na sportowców i ludzi aktywnych fizycznie –Po wysiłku fizycznym, treningach i zawodach sportowych, kiedy zalecane jest szybkie uzupełnienie zużytych w trakcie wysiłku minerałów, picie FitLine Restorate nadaje się do tego wyśmienicie. Szybsza odnowa po wysiłku oraz większa odporność na urazy. Odkwaszenie organizmu to brak tz.zakwasów. Produkt ten jest używany przez wielu wyczynowych sportowców na całym świecie.

 

Minerały wchodzące w skład większości suplementów jakie możesz kupić w aptece są podane w postaci nieorganicznej, stosunkowo słabo przyswajalnej.

Minerały w FitLine Restorate są podane jako tzw. chelaty, czyli w postaci organicznej najlepiej przyswajalnej przez organizm.

FitLine Restorate optymalnie jest pić wieczorem, przed snem, ponieważ w nocy najlepiej przebiega regeneracja i odbudowa mineralna organizmu.

Jeśli ma służyć odnowie po wysiłku fizycznym, należy pić go krótko po zakończeniu ćwiczeń lub pracy fizycznej.

Preparat można pić podczas przyjmowania leków, i nie wystąpią żadne skutki uboczne.

FitLine Restorate, podobnie jak inne suplementy FitLine nie jest lekiem w rozumieniu farmakologii. Jest naturalnym dodatkiem żywieniowym uzupełniającym niedobory tego, co w idealnych warunkach i przy idealnych nawykach byłoby obecne w zwykłym pożywieniu. Picie FitLine Restorate nie kłóci się z żadną znaną formą terapii, wręcz przeciwnie, wspomaga każdą inną kurację przyczyniając się do usuwania przyczyn chorób.

Opakowanie zawiera 200 gramów preparatu, co wystarcza na około 1 miesiąc stosowania

Dla kogo zalecane jest picie Restorate.

Profilaktyczne picie Restorate jest polecane osobom zdrowym w okresach, kiedy dostępność minerałów w diecie jest ograniczona oraz wtedy, kiedy zdrowie jest nadszarpnięte, a więc: w zimie i na wiosnę, po przebytej chorobie oraz w okresach wzmożonego wysiłku.

Dla osób prowadzących wyczerpujący tryb życia, pełen stresu i pośpiechu dobrze jest włączyć Restorate na stałe do zwykłej diety i wypijać codziennie wieczorem jedną porcję.

Osobom przewlekle chorym poleca się pić Restorate przez cały czas terapii naturalnej.

Dla sportowców i osób aktywnych fizycznie dobrze jest włączyć Restorate do programu odżywiania na stałe, pijąc go po każdym większym wysiłku, treningu, pracy fizycznej etc.

Co możesz zyskać pijąc FitLine Restorate?

Będziesz mieć ładniejsze i mocniejsze włosy, zęby, paznokcie i skórę. Będziesz mieć mocne nerwy, jasny umysł i zdrowy sen. Będziesz mieć mocne kości, zabezpieczysz się przed osteoporozą. Leczone choroby będą ustępować szybciej. Będziesz odporniejszy lub odporniejsza na urazy. Pierwsze efekty poczujesz już po kilku dniach stosowania.