Dzięki zawartości wartościowego wapnia, magnezu, żelaza, potasu, cynku, selenu, krzemu, miedzi, manganu, chromu i witaminy D w połączeniu z ajurwedyjskimi ekstraktami ziołowymi ułatwiającymi przyswajalność Restorate jest idealnym napojem „na dobranoc“ sen daje lepszy wypoczynek

Minerały wchodzące w skład większości suplementów jakie możesz kupić w aptece są podane w postaci nieorganicznej, stosunkowo słabo przyswajalnej.

Minerały w FitLine Restorate są podane jako tzw. chelaty, czyli w postaci organicznej najlepiej przyswajalnej przez organizm.

FitLine Restorate optymalnie jest pić wieczorem, przed snem, ponieważ w nocy najlepiej przebiega regeneracja i odbudowa mineralna organizmu.

Jeśli ma służyć odnowie po wysiłku fizycznym, należy pić go krótko po zakończeniu ćwiczeń lub pracy fizycznej.

 

FitLine Restorate, podobnie jak inne suplementy FitLine nie jest lekiem w rozumieniu farmakologii. Jest naturalnym dodatkiem żywieniowym uzupełniającym niedobory tego, co w idealnych warunkach i przy idealnych nawykach byłoby obecne w zwykłym pożywieniu.

Opakowanie zawiera 200 gramów preparatu, co wystarcza na około 1 miesiąc stosowania

Dla kogo zalecane jest picie Restorate.

Profilaktyczne picie Restorate jest polecane osobom zdrowym w okresach, kiedy dostępność minerałów w diecie jest ograniczona oraz wtedy, kiedy zdrowie jest nadszarpnięte, a więc: w zimie i na wiosnę, po przebytej chorobie oraz w okresach wzmożonego wysiłku.

Dla osób prowadzących wyczerpujący tryb życia, pełen stresu i pośpiechu dobrze jest włączyć Restorate na stałe do zwykłej diety i wypijać codziennie wieczorem jedną porcję.

Dla sportowców i osób aktywnych fizycznie dobrze jest włączyć Restorate do programu odżywiania na stałe, pijąc go po każdym większym wysiłku, treningu, pracy fizycznej etc.