Jakość i bezpieczeństwo

Ciągła presja wyników, stres i zła dieta są głównymi powodami, dla których coraz więcej osób nie potrafi sprostać wymogom pracy i życia prywatnego.

Suplementy diety z serii FitLine pomogą sprostać wyzwaniom życia codziennego oraz utrzymać zdrowie i osiągnięcia na wysokim poziomie również w późnym wieku. Wzmacnia się nie tylko odporność, lecz również serce i układ krążenia.

Suplementy diety FitLine oraz seria kosmetyków FitLine med i FitLine skin powstały w oparciu o najnowsze i potwierdzone badania naukowe. Są to produkty firmy PM-International, która dba o najwyższe bezpieczeństwo oraz optymalny wybór, oferując użytkownikom przyswajalność i biodostępność składników odżywczych. Powstają też zgodnie z surowymi zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) przemysłu farmaceutycznego. To synonim jeszcze większego bezpieczeństwa i jakości.

Jako jedyna firma na świecie opracowała Koncepcję Transportu Substancji Odżywczych®, która dostarcza składniki odżywcze dokładnie wtedy, gdy są potrzebne i tam, gdzie są potrzebne – na poziom komórkowy, od wewnątrz i z zewnątrz – i jest to ogromny wyróżnik w branży. FitLine to uznana marka w sportach najwyższej klasy:

Produkty FitLine przynoszą korzyści także skórze, paznokciom i włosom. Napięta skóra, gładkie paznokcie i zdrowe włosy są widocznymi oznakami zrównoważonej diety, która zawiera wiele substancji odżywczych. Liczni topowi sportowcy na całym świecie doceniają korzyści płynące z produktów FitLine

W sporcie wyczynowym jakość i bezpieczeństwo są wyjątkowo poszukiwane. Od lat najlepsi sportowcy z całego świata stawiają na FitLine. Są oni zdeklarowanymi użytkownikami FitLine, którzy pokładają ogromną wiarę w produkty i ich zdolność poprawienia wyników. Ich zaufanie do FitLine opiera się w dużym stopniu na dobrowolnym zobowiązaniu PM-International do regularnego testowania produktów pod względem anaboliczno-androgennych steroidów będących substancjami dopingującymi dzięki temu FitLine są produktami unikalnymi. W konsekwencji posiada 70 patentów co podkreśla wysoką siłę innowacyjną firmy.

(„Lista kolońska” to lista Centrum Olimpijskiego nad Renem, która zawiera suplementy diety o zminimalizowanym ryzyku dopingu. Więcej informacji pod adresem: www.koelnerliste.com )

 

https://youtu.be/SU1qf59McDk