SPORT

Wysokiej jakości suplementy FitLine przeznaczone są zarówno dla amatorów, jak i zawodowych sportowców. Wysokiej klasy produkty żywieniowe pomagają osiągnąć maksymalną wydajność każdego dnia. Nie tylko optymalną podaż składników odżywczych, ale także optymalne bezpieczeństwo.

Różne sporty stawiają różne wymagania. Sztangista czy Strongman nie potrzebuje tego samego suplementu diety, jak maratończyk czy skoczek narciarski.

W sporcie każdy potrzebuje i szuka czegoś innego, a tutaj każdy znajdzie coś dla siebie i dzięki koncepcji transportu substancji odżywczych, NTC, może szybko i efektywnie zaspokoić zapotrzebowanie na składniki odżywcze, a co najważniejsze, ma pewność, że dotrą w ciągu kilku minut do organizmu na poziom komórkowy.

ZAUFANIE – Jeśli chodzi o suplementy diety przeznaczone dla sportowców, którzy aktywnie uprawiają konkretny sport – zaufanie jest najważniejsze!

Produkty FitLine są w stanie zmaksymalizować wydajność, jednocześnie pomagając w skutecznym odzyskaniu sprawności przed następną próbą.

BEZPIECZEŃSTWO – Jakość, czystość i bezpieczeństwo produktów FitLine są niezwykle ważne, aby każdy sportowiec czuł się całkowicie bezpiecznie. FitLine daje 100% gwarancji, że suplementy są naturalne, bezpieczne i skuteczne, wykonane z naturalnych składników bez sztucznych barwników i konserwantów. Jako konsumenci stajemy się coraz bardziej krytyczni i jest to naturalne, że szukamy najwyższej jakości.

Produkty FitLine są regularnie sprawdzane przez Instytut Biochemii renomowanego niemieckiego Uniwersytetu Sportowego w Kolonii. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o produktach, możesz przejść do tak zwanej ” Listy Kölnerów ” ( lista kolońsa ) biura olimpijskiego nad Renem w Niemczech

 

KATALOG SPORTOWY – POZNAJ SEKRET PROFESJONALISTÓW czytaj więcej …

PM International, firma, która od 29 lat produkuje Fitline – dla maksymalnej wydajności i regeneracji, od wielu lat ściśle współpracuje ze stowarzyszeniami sportowymi. Stale przeprowadza badania sportowców, kobiet i mężczyzn przed, podczas i po treningu oraz zawodach. Przeprowadzają dogłębne analizy tego, czego potrzebują do maksymalnej wydajności i regeneracji. Jest to trudna, ale ważna praca i jestem bardzo dumna z produktów, które dopasowują oferty i które najbardziej elitarni sportowcy w wielu krajach wybierają przed wszystkimi innymi.

 

Skuteczność

Suplementy diety są bardzo skuteczne zarówno pod względem wydajności, jak i regeneracji – świadczą o tym odnoszone największe sukcesy sportowców na całym świecie.

Oczywiście podstawą dobrego zdrowia i sukcesu, niezależnie od tego, czy jesteś aktywny w sporcie, czy nie, jest zbilansowana i odżywcza dieta, ale niektóre substancje nie są łatwo przyswajalne.

W tym momencie suplementy diety są tak pomocne, ponieważ są szybko i łatwo wchłaniane na poziomie 98%

 

PRO SHAPE AMINO daje nam 8 podstawowych aminokwasów czyli daje nam gwarancje, że w organizmie rozgałęzią się na 24 nam potrzebne i nasz łańcuch aminokwasowy zostaje w 100 % odbudowany i co bardzo ważne wtedy następuje „odnowienie/restart” komórki.

PRO SHAPE Amino – opracowano w technologii NTC dzieki które jako jedyne na świecie są one w ciągu 5-7 min po spożyciu w 100% dostarczone do każdej komórki.

 

 

Fitness Drink FitLine

Jest napojem energetyzującym i odżywczym, zawiera węglowodany, antyoksydanty i witaminy niezbędne do pozyskania energii z węglowodanów. Przeciwdziała szkodliwej aktywności wolnych rodników, a tym samym obniżeniu efektywności pracy.

Preparat wzbogacono w naturalną kofeinę z guarany. Dawkę dobrano tu tak precyzyjnie, aby substancja ta współdziałając z energizującym węglowodanami i witaminami powodowała długotrwały efekt odświeżający i rewitalizujący – bez niepożądanego rozdrażnienia i rozkojarzenia.

Jest znakomitym środkiem odżywczym w tych sytuacjach, gdzie zachodzi konieczność dowozu energii w trakcie aktywności, np.: podczas długotrwałej nużącej i męczącej nauki czy pracy, podczas treningów, wycieczek turystycznych, itp.

Zwiększa wydajność fizyczną, przed – w trakcie – po treningu, zapewnia szybszą regenerację po wysiłku

https://www.pm-international.com/registrationv2/?TP=6289939

Optymalne zabezpieczenie organizmu i dożywienie na poziomie komórkowym daje wszystkim OptimalSet

Nowy ulepszony PowerCoctail to krok do prawidłowego funkcjonowania systemu odpornościowego, do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego. Zapobiega zmęczeniu usuwa wolne rodniki, posiada w składzie SELEN, który jest bardzo ważny dla prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Zawiera Probiotyki, rozpuszczalny i nierozpuszczalny błonnik. NOWA RECEPTURA OPIERA SIĘ NA NATURALNYCH POLIFENOLACH, które mają działanie profilaktycznie i lecznicze.

Link do rejestracji

 

https://www.pm-international.com/registrationv2/?TP=6289939

 

POZNAJ SEKRET PROFESJONALISTÓW! Sportowcy z całego świata opowiadają o swoich doświadczeniach z FitLine

Rewelacyjny Powercoctail – nie tyko dla sportowców!