ZDROWIE

Zdrowie odgrywa kluczową rolę w naszym życiu, ale często zdajemy sobie z tego sprawę, kiedy zaczyna nam go brakować. Zaniedbanie go jest przyczyną wielu dolegliwości i prowadzi do ciężkich, często nieuleczalnych chorób, z którymi trudno sobie poradzić. Musimy liczyć się z perspektywą przyjmowania leków i borykania się z problemami w przyszłości.

Jeśli będziemy odpowiednio chronić swój organizm, stronić od szkodliwych dla niego czynników i zwiększać wiedzę z zakresu profilaktyki zdrowotnej, zachowamy sprawność i dobre samopoczucie na długi czas. Warto więc pielęgnować swoje zdrowie, póki nie jest na to za późno.

Zdrowy styl życia, właściwa dieta, aktywność fizyczna znacznie zmniejsza ryzyko zapadnięcia na choroby cywilizacyjne, takie jak otyłość, nadciśnienie, cukrzyca, miażdżyca czy nowotwór. Z roku na rok zawartość niezbędnych do życia składników witamin, minerałów i aminokwasów w pokarmach maleje. Jedząc produkty, które wyglądają pięknie i zdrowo niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić sobie odpowiedniej ilości potrzebnych składników odżywczych. Czasami niedobór jednego minerału może doprowadzić do choroby. Dlatego w dzisiejszych czasach potrzebujemy suplementacji.

*Nasza żywność w zastraszającym tempie traci składniki mineralne.                                           

*Wszystko co obecnie jemy : warzywa, owoce, mięso, zboże – nie dostarcza nam już takich wartości jak kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu.

*Powszechne stosowanie produktów przetworzonych zwiększa niebezpieczeństwo niedoborów niezbędnych do życia składników.

* Dobra bogata w minerały gleba stała się rzadkim pożądanym dobrem.Badania na całym świecie dowiodły, że nasze gleby w dużym stopniu tracą minerały.

*To z kolei powoduje niedobory minerałów w roślinach i tym samym spadek wartości odżywczych naszego pożywienia.

*Nawet wartość odżywcza produktów rolnictwa ekologicznego nie jest taka jak byśmy sobie tego życzyli, ponieważ pochodzą one z roślin pozbawionych składników mineralnych w glebie.

 

W dzisiejszym świecie powinniśmy uzupełniać w organizmie braki witamin, makro- i mikroelementów, aby dodać sobie sił witalnych, rozjaśnić umysł i ochronić się przed stresem.

Suplementy FitLine oparte na naturalnych i sprawdzonych produktach mogą być wsparciem i uzupełnieniem diety. Zawierają witaminy, makro- i mikroelementy, minerały, tłuszcze, enzymy, ekstrakty roślin – substancje, które uzupełnią dietę we wszystko, czego potrzebuje nasz organizm, by funkcjonował bez żadnych zakłóceń.

Optymalne zaopatrzenie organizmu we wszystkie niezbędne składniki odżywcze to propozycja dla osób, które chcą zadbać o siebie i swoją rodzinę.

 

Zestaw składa się z trzech produktów na jeden miesiąc stosowania

 

FitLine Activize i Fitline Basics – to energia, rozruch, dotlenienie, lepsza wydolność fizyczna i psychiczna, a także regeneracja i wsparcie układu trawiennego, regulacja pracy jelit – czyli lepsze wchłanianie pożywienia i lepsza przemiana materii. ( można go zastąpić połączeniem tych dwóch produktów nowym PowerCoctail )

 

Restorate (regeneracja) – ODNOWA CAŁEGO ORGANIZMU. Produkt regeneruje zmęczony organizm, zawiera minerały, które zabezpieczają przed rozwojem procesów starzenia się.

Pomyśl ile codziennie wydajesz na drobiazgi, przekąski i rzeczy, z których można zrezygnować . Cały zestaw trzech produktów, które mają niezliczone korzyści możesz mieć za jedyne 12zł dziennie. Zastanów się czy nie warto zainwestować w siebie?

Activize – jest preparatem, który:

 • polepsza koncentracje i pamięć,
 • powoduje wzrost sił witalnych,
 • poprawia refleks,
 • zmniejsza reakcje na oślepiania światłem ( dotyczy zwłaszcza kierowców),
 • zmniejsza natężenie stresu,
 • pobudza aktywność psychiczną i ogólna sprawność umysłową,
 • wzmacnia system nerwowy ( witaminy z grupy B ),
 • przeciwdziała zmęczeniu oraz usuwa jego objawy,
 • łagodzi zmęczenie oczu,
 • łagodzi objawy choroby lokomocyjnej,
 • ułatwia zasypianie (dzięki zawartości wit. B6),
 • łagodzi bóle głowy,
 • pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci,
 • połączenie alg z guaraną, wit. C i B12 – powoduje szybsze spalanie tłuszczu na poziomie komórkowym,
 • regularne picie napoju powoduje eliminacje kawy (po prostu przestaje nam się chcieć pić kawę, która przecież zakwasza organizm)

Uwaga: Po wypiciu Activize może wystąpić efekt „flush” (czyli uczucie ciepła, skóra lekko piecze i robi się czerwona) zaczerwienienie na buzi, szyi, przedramionach i może ewentualnie gdzieś jeszcze. Spokojnie to nie uczulenie Jest to spowodowane zawartością niacyny (wit. B3) i oznacza chwilowe nasycenie niacyną na dany moment. Jest to prawidłowa reakcja organizmu. Jeżeli ten efekt nie wystąpi, to znak, ze mamy ogromne niedobory tej witaminy w organizmie.

 

RESTORANTE (regeneracja) – ODNOWA CAŁEGO ORGANIZMU

Produkt regeneruje zmęczony organizm, zawiera minerały, które zabezpieczają przed rozwojem procesów starzenia się. Ponadto Restorate uzupełnia minerały niezbędne nie tylko w okresie szybkiego wzrostu (dzieci), intensywnego treningu, intensywnej pracy fizycznej, ale także pracy umysłowej.

zmniejsza uczucie podenerwowania i rozdrażnienie,

działa antystresowo,

usprawnia pamięć.

dostarcza organizmowi mikro-pierwiastki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego i odpornościowego,

wzmacnia naszą kondycję seksualną i popęd płciowy,

dzięki zawartości miedzi – podwyższa energię witalną organizmu przez zapewnienie efektywnego wchłanianie żelaza,

regeneruje nasz organizm – szczególnie przepracowanych i przemęczonych (dzięki zawartości cynku),

pomaga w usuwaniu produktów przemiany materii, osłabia odczyny alergiczne, wpływa na obniżenie ciśnienia tętniczego krwi (dzięki zawartości potasu)

 

Optimal set dostarcza niezbędnych substancji odżywczych dla całego naszego organizmu w tym w szczególności dla naszego układu pokarmowego i nerwowego.

 

Zachęcam do obejrzenia filmiku, w którym opowiadam o produkcie Basics-moje doswiadczenia z produktami

PROFILAKTYKA UKŁADU KRĄŻENIA

Wystarczy przestrzegać kilku zasad, by zwiększyć swoje szanse na długie życie i zdrowy układ sercowo naczyniowy.

 • Dieta – bogata w antyoksydanty kwasy omega 3 i uboga w tłuszcze i węglowodany;
 • Ruch – aktywny wysiłek fizyczny, najlepiej na świeżym powietrzu dotlenia organizm, reguluje ciśnienie tętnicze oraz pobudza metabolizm;
 • Ograniczenie używek – papierosy i alkohol mają dewastujący wpływ na nasze zdrowie, prowadzą do nadciśnienia oraz zwiększają ryzyko wystąpienia miażdżycy;
 • Ograniczenie stresu – unikanie nadmiernie stresujących sytuacji, pozwoli zredukować nagłe skoki ciśnienia, które bywają poważnym zagrożeniem dla zdrowia.

Wystarczy przestrzegać kilku zasad, by zwiększyć swoje szanse na długie życie i zdrowy układ sercowo naczyniowy.

 • Dieta – bogata w antyoksydanty kwasy omega 3 i uboga w tłuszcze i węglowodany;
 • Ruch – aktywny wysiłek fizyczny, najlepiej na świeżym powietrzu dotlenia organizm, reguluje ciśnienie tętnicze oraz pobudza metabolizm;
 • Ograniczenie używek – papierosy i alkohol mają dewastujący wpływ na nasze zdrowie, prowadzą do nadciśnienia oraz zwiększają ryzyko wystąpienia miażdżycy;
 • Ograniczenie stresu – unikanie nadmiernie stresujących sytuacji, pozwoli zredukować nagłe skoki ciśnienia, które bywają poważnym zagrożeniem dla zdrowia.