uroda

URODA

Czym jest uroda i piękno?

Kobiety zupełnie inaczej traktują swój wygląd niż mężczyźni. Dla kobiet przede wszystkim ważne jest dobre samopoczucie, które wiąże się ściśle z urodą i piękną sylwetką. Przeżywają, że nie mają gęstych, błyszczących włosów, długich rzęs, gładkiej pięknie opalonej skóry, nie są wygimnastykowane. Wielu kobietom nie chce się ćwiczyć i ciągle szukają wymówek!

Kobiety, które mają kilka centymetrów więcej w pasie, często czują się fatalnie. Totalny brak wiary w siebie, a przede wszystkim ogromny lęk przed odrzuceniem i przed tym, że ktoś nie zaakceptuje ich takich, jakie naprawdę są.

Mężczyźni podchodzą do sprawy wyglądu zupełnie inaczej. Po pierwsze chcą się podobać bliskiej osobie oraz chcą wywrzeć dobre wrażenie na atrakcyjnych kobietach. Nie są tak samokrytyczni, dzięki czemu mają o wiele mniej kompleksów i patrząc w lustro nie widzą tylu mankamentów co kobiety. Wygląd zewnętrzny buduje pierwsze wrażenie, a osoby zyskują lub tracą przy lepszym poznaniu.

Moim zdaniem, bardzo ważna jest atrakcyjna osobowość, optymizm i pogoda ducha. Radość emanująca z danej osoby, a także chęć i energia do działania, to jest to, co dodaje nam uroku i po tym najczęściej określamy daną osobę jako mającą w sobie ,,to coś”. Musimy uświadomić sobie wartość swoich atutów, uwierzyć w siebie i spełniać swoje marzenia. Jeżeli akceptujemy siebie takimi jacy jesteśmy, nie mamy kompleksów, cieszymy się doskonałym zdrowiem.

Jeśli jednak dla lepszego samopoczucia chcielibyście zmienić coś w swoim wyglądzie, aby poczuć się pewniej, to po prostu ZRÓBCIE TO. Bardzo ważne, abyście zrozumieli, że uroda idzie w parze ze zdrowiem. Jeżeli nasz organizm jest zdrowy i metabolizm działa prawidłowo, nie mamy problemów z nadwagą czy niedowagą, nasza skóra wygląda świeżo i pięknie, a co za tym idzie – mamy lepsze samopoczucie.

Jeżeli chcesz zadbać o swoje zdrowie, o swój wygląd, chcesz schudnąć, wymodelować swoją sylwetkę, zbudować mięśnie, przygotować się do startu w zawodach sportowych – dobrze trafiłeś!

Jeżeli czegoś pragniesz, to po to sięgnij, otrzymasz wsparcie naszych dietetyków i trenerów. Rozpocznij swoją przygodę z FitLine, musisz tylko zaufać i uwierzyć w siebie!

Seria Fitline skin I Fitline Med idealnie wspomaga naszą codzienną pielęgnację zapewniając nam produkty najwyższej jakości dla zdrowia i urody.

Pomagają nam w odpowiedni sposób pielęgnować urodę dzięki czemu czujemy się piękne w każdym wieku